Prodej systému Linitherm

 

 Poptávky nebo objednávky zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. +420 723 889 296. Vaši poptávku nebo objednávku zpracujem v nejkratším možném termínu.

 

Tvrzený pěnový PUR/PIR - izolační materiál s dokonalými vlastnostmi. Charakteristickým znakem našich tepelně-izolačních systémů a stavebních prvků je užití tvrzeného pěnového PUR/PIR. Tento materiál skýtá mnohé přednosti, které z něj činí jedinečný izolant: nízká tepelná vodivost λD= 0,022 resp.
λD= 0,025 / 0,026 / 0,028 W/(mK), maximální izolace při minimální tloušťce prvků, proto optimálně splňuje neustále rostoucí požadavky a standardy, dlouhodobá tepelná odolnost teplotám od -30°C do +90°C a krátkodobá odolnost a¬ do teploty horkého asfaltu +250°C, nerozkládá se, odolný proti plísním a mikrobùm, odolává hnilobě, pachově neutrální a nezávadný pro lidský organizmus, vysoká pevnost v tlaku, odolný proti vlhkosti, tvarově a rozměrově stálý.Naše tepelně-izolační prvky lze snadno přepravovat a rychle zabudovat. Mohou být zpracovány a upevňovány standardním nářadím na úpravu dřeva. Dokonalý způsob spojování prvků zaručuje těsnost a rychlou pokládku. Po provedení několika málo pracovních kroků vzniká homogenní izolační plocha.Izolační systémy LINITHERM na bázi tvrzeného pěnového PUR/PIR jsou zařazeny do třídy reakce na oheň E - „normálně hořlavý“, norma ČSN EN 13501-1. Výrobek LINITHERM PAL W je zařazen do třídy reakce na oheň C-s2,d0, což odpovídá označení „těžce hořlavý“

 

Šikmé střechy: nadkrokevní izolace

LINITHERM PAL N+F sklon střechy ≥ 20°,Izolační jádro: tvrdá pěna PUR/PIR dle ČSN EN 13165, třída E, po obou stranách hliníková fólie. Spoje hran: po obvodu svěrný a lepený spoj N+F, na delší straně navíc zásuvný spoj N+F s překrytím 6 cm. Upozornění: dilatační páska, 1060 x 40 mm, pro utěsnění spáry na kratší straně, je součásti dodávky. Krycí rozmě: 3000 x 1000 mm, Tloušťka 80-200mm. Cena: Idividuální, upřesněna po tel. dohodě.

LINITHERM PAL Polymer sklon střechy ≥ 14°, Izolační jádro: tvrdá pěna PUR/PIR dle ČSN EN 13165, třída E, po obou stranách hliníková fólie, Krycí vrstva: shora potaženo vysoce kvalitní polymerovou fólií odolnou proti roztržení, na delší a kratší straně s přesahem asi 8 cm, s těsnicí páskou připevněnou z výroby, Spoje hran: po obvodu svěrný a lepený spoj N+F, na delší straně navíc zásuvný spoj N+F s překrytím 6 cm, Krycí rozměr: 3000 x 1000 mm. Cena: Idividuální, upřesněna po tel. dohodě.

 LINITHERM PAL 2U sklon střechy ≥ 20°, Izolační jádro: tvrdá pěna PUR/PIR dle ČSN EN 13165, třída E, po obou stranách hliníková fólie, Krycí vrstva: shora potaženo difúzně otevřenou, neklouzavou střešní folií odolnou proti roztržení, na
dlouhé a kratší straně s přesahem asi 8 cm, s těsnicí páskou připevněnou z výroby, Spoje hran:  po obvodu svěrný a lepený spoj N+F, Krycí rozměr: 2420 x 1180 mm. Cena: Idividuální, upřesněna po tel. dohodě.

LINITHERM PAL 2U Plus sklon střechy ≥ 12°, Izolační jádro: tvrzený pěnový PUR/PIR dle ČSN EN 13165, třída E,
oboustranně hliník. fólie, Krycí vrstva: na horní straně kvalitní difúzně otevřená fólie potažená termoplastickým polyuretanem, odolná proti roztržení, přesah zhruba 8 cm na delší i kratší straně desek pro překrytí styku, těsnicí páska nalepená ve výrobně, Spoje hran: po celém obvodu spoj na pero a drážku, Krycí rozměr: 2420 x 1180 mm. Cena: Idividuální, upřesněna po tel. dohodě.

LINITHERM PAL 2, Izolační jádro:  tvrdá pěna PUR/PIR dle ČSN EN 13165, třída E, po obou stranách hliníková fólie
Spoje hran: po obvodu svěrný a lepený spoj N+F, Upozornění: Pojistná hydroizolace provedená stavbou, Krycí rozměr:  2420 x 1180 mm. Cena: Idividuální, upřesněna po tel. dohodě

  LINITHERM PGV T Kombi sklon střechy ≥ 20°, Izolační jádro:  tvrdá pěna PUR/PIR dle ČSN EN 13165, třída E, na obou stranách vrstva z minerální plsti, Krycí vrstva: shora potaženo difúzně otevřenou, neklouzavou střešní folií odolnou proti roztržení, na dlouhé a kratší straně s přesahem asi 8 cm, s těsnicí páskou připevněnou z výroby, Spoje hran: po obvodu svěrný a lepený spoj N+F, Upozornění: parotěsnou zábranu zajišťuje stavitel, Krycí rozměr:  2420 x 1180 mm. Cena: Idividuální, upřesněna po tel. dohodě