Izolace

Izolace mezikrokevní

Provádíme zateplení šikmých střech mezi krokvemi a zateplení stropů či svislých stěn, izolačními materiály na bázi z minerálních vláken a PUR panelů včetně panelů se sádrokartónem a silikátem od výrobce Linitherm.

 

Izolační systém k vylepšení izolačních schopností stávající mezikrokevní izolace, určený pod krokve

Spolehlivá izolace, nízká výška pokládky = více prostoru, na vnitřní stranu lze použít omítku a tapetu, ochrana před elektrosmogem, správná stavba ze stavebně-fyzikálního hlediska, v dokonalé profesionální kvalitě, montuje se pod krokve, není potřeba vytvářet přídavný laťový rošt, s integrovanou parotěsnou zábranou, izoluje v celé ploše a neustále.

Izolace nadkrokevní

Jako nadkrokevní izolaci dodáváme a montujeme izolace z materiálu PUR/PIR (tvrzená pěna), výhodou těchto izolačních materiálů jsou lepší izolační schopnosti ve srovnání s izolacemi na bázi z minerálních vláken.Skladba sendvičového systému v jedné operaci montáže zajišťuje jednak parotěsnou zábranu a dále má okamžitou funkci pojistné hydroizolace, možno dodat panel přímo se sadrokartónovou či silikátovou deskou a tím předejít dalším nákladným operacím.

 

Nadkrokevní izolační systém pro hospodárnou pokládku s malým prořezem, dokonce i pro velmi členité střechy.

Spolehlivá izolace pro sklon střechy od 20°, chrání před elektrosmogem, s integrovanou parotěsnou zábranou, se speciálními připravenými hranovými spoji, oboustranně použitelné, odřezky, které vzniknou při izolaci žlabů a vikýřů, se prostě otočí a položí na protilehlou stranu – hotovo. Šetří materiál a čas, s neoslňujícím povrchem, s mřížkovým potiskem pro rychlou pokládku, tepelná izolace a podklad, izoluje v celé ploše a neustále, na krokve nebo bednění, vhodné jako pomocná krytina v kombinaci s hřebíkovým těsněním LINITHERM.

Více informací o izolacích linitherm, najdete na www.linitherm.cz