Klempířské práce

Provádíme montáž a výrobu oplechování veškerých střešních konstrukcí, jak rodiných, průmyslových tak památkových objektů a to ze všech dostupných materiálů, dle přání zákazníka. Jsme vybaveni nejmodernějšími pracovními stroji a prostředky, s náležitým pravidelným školenim o nejnovějších postupech a materiálech. Provádíme montáže střešních žlabů, svodů, výroba a montáž úžlabí, závětrných lišt, lemování, oplechování komínů, střešních výlezů, komínových napoleonů, odkouření plynových kotlů, parapetů až po magnetické tabule a komínové vložky. Ukázky našich prací naleznete v galerii. Poptávky nebo objednávky zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. +420 723 889 296. Vaši poptávku nebo objednávku zpracujem v nejkratším možném termínu.

Klempířské výrobky

Vyrábíme okapní plechy, závětrné lišty, úžlabí, lemování prostupů a zdí, krycí lišty, atikové plechy atd. používáme materiály jako Cu, Al, TiZn, PZ, Profal, Rannila, Lindab, Prefa a další. Délka výrobku jsme schopni udělat až do 6m. Všechny tyto výrobky jsou vyráběny na 6m hydraulické ohybačce. Cena viz.ceník.

 

Dělení svitkových plechů

Podélné a příčné dělení svitkových plechů provádíme na děličce s kotoučovými noži. Maximální šířka děleného materiálu je 1250mm. Maximální počet podélných střihů jsou čtyři. Cena viz.ceník.

 

Strojní profilování pásů

Provádíme strojní profilování drážek (výsledkem je krytinový pás) s výhodou dělení materiálu na délku dle přání zákazníka. Max.šířka mat.naváděného do profilovacího stroje 850mm,minimální šířka 230mm. Cena služby viz.ceník.