Fasádní systémy.

Opláštění

Montáž fasádních systémů Prefa.

Jsme vybaveni nejmodernějšími pracovními stroji a prostředky s náležitým pravidelným školenim o nejnovějších postupech a materiálech. Rozpočty a nabídky provádíme zdarma, dle dodané dokumentace nebo zaměření.

Hliníkové fasádní sidings PREFA:
jsou fasádní prvky z oblasti zavěšených odvětraných fasád pro modernizaci budov. K dostání v mnoha standardních barvách a na přání také ve všech barvách RAL a lze je použít vedle exteriéru také v interiéru k obložení stěn i stropů. Napojovací a ukončovací profily umožňují bezpečnou pokládku – v šikmém, svislém nebo vodorovném provedení.

V oblasti rekonstrukcí zaručuje skryté upevnění na pero a drážku atraktivní vzhled. Použitím izolačních desek lze tepelnou izolaci skokově zlepšit. Použití hliníkových fasádních sidings PREFA ušetří veškeré další výdaje na údržbu a modernizuje budovy na mnoho desetiletí.

Fasádní panel FX.12:
Nový střešní a fasádní panel FX.12 dojímá svou neobvyklou strukturou: díky nepravidelným zlomům vzniká hra světla a stínů, proto panely FX.12 nabízí z každého uhlu jiný pohled. Budova pak díky světlu působí živě. Jednoduché zavlečení má kromě estetického, taky i praktický účel.

Jednotlivé panely jsou navíc pomocí falcu vyztuženy, což umožňuje větší pružnost při zachování konstantní tloušťky materiálu. Při výrobě je zajištěno, aby každý kus panelu FX.12 měl jedinečné vyhotovení. Lehké zlomy plochy se pak neopakují a i na velkých plochách jsou nepravidelné. Další technickou zvláštností je kónická stojatá drážka, která má vícero funkcí (optimální ochrana proti dešti s větrem a vlhkosti, vyloučení příční deformace, zlepšení samočistění při efektivním odplavování nečistot).

Střešní a fasádní panel FX.12 je jedineční maloformátový prvek, který je díky dodatečnému zafalcování horního falcu možné upevnit bez dalšího lepení přímo přes předražené otvory na bednění nebo na konstrukci. Pokládkou dvou formátu panelu FX.12 (dlouhý a krátký) vzniká nepravidelná skladba na vazbu, která je obzvlášť důležitá pro optický vzhled střechy a fasády, a jednoduší pro montáž. Střešní a fasádní panel FX.12 je samozřejmě k dispozici v obvyklých barevných odstínech, na materiál a barvu je poskytována záruka 40 let.

Máte zájem o naše služby? Ozvěte se!

Rozpočty a nabídky provádíme zdarma, dle dodané dokumentace nebo zaměření.

Volejte nebo nám napiště

+420 723 889 296

Nejsme na to sami

Spolupracujeme.