Půdní vestavby a izolace.

Půda 

Půdní vestavby a rekonstrukce podkrový.

Provádíme kompletní půdní vestavby a rekonstrukce podkrový, postaráme se o veškeré stavební práce včetně návrhů a dodávek materiálů. Díky půdní vestavbě lze obytnou plochu domu rozšířit o nové a originální prostory. Všechny tyto konstrukce nabízíme v nízkoenergetických, popřípadě i pasivních standardech. Ukázky našich prací naleznete v galerii. Rozpočty a nabídky provádíme zdarma, dle dodané dokumentace nebo zaměření.

Při půdní vestavbě a rekonstrukci podkroví zajistíme:

  1. Sádrokartonové konstrukce stěn, příček, stropů a podlah:
  2. Okenní výplně a dveře, EURO okna a plastová i hliníková okna.
  3. Koupelny a WC včetně obkladů, dlažeb, rozvodů, odpadů a topení.
  4. Elektroinstalace a osvětlení.
  5. Krby, kamna, komíny.

Izolační systém k vylepšení izolačních schopností stávající mezikrokevní izolace, určený pod krokve:
Nízká výška pokládky = více prostoru, na vnitřní stranu lze použít omítku a tapetu. Ochrana před elektrosmogem, správná stavba ze stavebně-fyzikálního hlediska, montuje se pod krokve, není potřeba vytvářet přídavný laťový rošt, s integrovanou parotěsnou zábranou, izoluje v celé ploše a neustále.

V létě ochrana před horkem, v zimě uchovává teplo. Izolační jádro z tvrdé pěny PUR/PIR, trvale vysoké izolační schopnosti – WLS 023, maximální izolace při minimální tloušťce desek. Z hlediska stavebně biologického pozitivní tvrdá pěna PUR/PIR neobsahuje FCKW, HFCKW, formaldehyd ani vlákna, pozitivní ekologická bilance.

Izolační systém pro příjemné zateplení podlah:
Na horní straně nalepena sádrovláknitá deska, tvarově stabilní, extrémní povrchová tvrdost, mechanicky vysoce zatížitelné, odolné vůči kolečkům od židlí, podklad pro všechny běžné podlahové krytiny. Např. parkety, PVC, koberce, dlažbu.

Nízká výška pokládky díky vynikajícím izolačním parametrům, ve vytápěných obytných prostorech brání pronikání chladu stropem nebo podlahami. Izolační jádro z tvrdé pěny PUR/PIR, trvale vysoké izolační schopnosti – WLS 023, maximální izolace při minimální tloušťce desek. Z hlediska stavebně biologického pozitivní tvrdá pěna PUR/PIR neobsahuje FCKW, HFCKW, formaldehyd ani vlákna, pozitivní ekologická bilance

Linitherm jednotlivé typy izolace

Izolace

Izolace mezikrokevní.

Provádíme zateplení šikmých střech mezi krokvemi a zateplení stropů či svislých stěn, izolačními materiály na bázi z minerálních vláken a PUR panelů včetně panelů se sádrokartónem a silikátem od výrobce LinithermVíce informací o izolacích linitherm, najdete na www.linitherm.cz

Izolační systém k vylepšení izolačních schopností stávající mezikrokevní izolace, určený pod krokve:
Spolehlivá izolace, nízká výška pokládky = více prostoru, na vnitřní stranu lze použít omítku a tapetu.

V dokonalé profesionální kvalitě, montuje se pod krokve, není potřeba vytvářet přídavný laťový rošt, s integrovanou parotěsnou zábranou, izoluje v celé ploše a neustále.

Máte zájem o naše služby? Ozvěte se!

Rozpočty a nabídky provádíme zdarma, dle dodané dokumentace nebo zaměření.

Volejte nebo nám napiště

+420 723 889 296

Izolace

Izolace nadkrokevní.

Jako nadkrokevní izolaci dodáváme a montujeme izolace z materiálu PUR/PIR (tvrzená pěna), výhodou těchto izolačních materiálů jsou lepší izolační schopnosti ve srovnání s izolacemi na bázi z minerálních vláken. Skladba sendvičového systému v jedné operaci montáže zajišťuje jednak parotěsnou zábranu a dále má okamžitou funkci pojistné hydroizolace, možno dodat panel přímo se sadrokartónovou či silikátovou deskou a tím předejít dalším nákladným operacím.

Nadkrokevní izolační systém pro hospodárnou pokládku s malým prořezem, dokonce i pro velmi členité střechy.

Spolehlivá izolace pro sklon střechy od 20°, chrání před elektrosmogem, s integrovanou parotěsnou zábranou, se speciálními připravenými hranovými spoji, oboustranně použitelné, odřezky, které vzniknou při izolaci žlabů a vikýřů, se prostě otočí a položí na protilehlou stranu. Šetří materiál a čas, s neoslňujícím povrchem, s mřížkovým potiskem pro rychlou pokládku, izoluje v celé ploše a neustále, na krokve nebo bednění, vhodné jako pomocná krytina v kombinaci s hřebíkovým těsněním LINITHERM.

Více informací o izolacích linitherm, najdete na www.linitherm.cz

Nejsme na to sami

Spolupracujeme.