Střechy.

Krytiny

Hliníkové a ocelové plechy.

Provádíme montáž plechových krytin ( Cu, Al, TiZn, PZ, Profal, Rannila, Lindab, Prefa a další…) Profilace plechových svitků v libovolných délkách a výroba příchytek pro falcovanou krytinu. Oplechování veškerých střešních konstrukcí jak rodniných, průmyslových tak památkových objektů a to ze všech dostupných materiálů.

Jsme vybaveni nejmodernějšími pracovními stroji a prostředky s náležitým pravidelným školenim o nejnovějších postupech a materiálech. Montáže střešních žlabů, svodů, výroba a montáž úžlabí, lemování, oplechování komínů, střešních oken a výlezů. Jsme v seznamu odborných dodavatelů firmy Prefa.

Krytiny

PVC a PFO svařované folie.

Provádíme montáž hydroizolace plochých střech, balkónů a teras pomocí svařované PVC fólie. Při provádění, nové kompletní izolace plochých střech, většinou pokládáme izolační folii na dřevěné bednění nebo betonový strop opatřený parotěsnou zábranou. Na ni se pokládá ve dvou vrstvách tepelná izolace.

Při izolaci plochých střech doporučujeme a případně také provádíme dodatečné zateplení střechy. Tímto dodatečným zateplením střechy (terasy) v zimě snížíte náklady na vytápění a v létě případné náklady na klimatizaci. Pro tepelnou izolaci plochých střech používáme buď minerální vatu, polystyrénové desky a polyuretanové desky. Na takto položenou izolaci dále separační folie.

Jako poslední vrstva izolace ploché střechy je svařovaná izolační folie. Folie mohu být použity i jako pochozí. Výhodou PVC fólií je snadná a bezpečná montáž a dlouhodobá životnost. Používáme výhradně, osvědčené materiály výrobce Sika a Bauder. Životnost současných střešních hydroizolačních fólií dosahuje minimálně 30 let.

Máte zájem o naše služby? Ozvěte se!

Rozpočty a nabídky provádíme zdarma, dle dodané dokumentace nebo zaměření.

Volejte nebo nám napiště

+420 723 889 296

Krytiny

Palené, betonové, eternitové a asfaltové kritiny.

Provádíme pokládku všech druhů pálených krytin (Tondach), betonových krytin (Bramac, KM beta), eternitových šablon (Cembrit, Dakora), asfaltových krytin (široký sortiment bitumenových střešních šindelů, zejména  od výrobců – IKO, TEGOLA) a mnoho dalších druhů od výrobců, působících na našem trhu.

Rovněž provádíme i práce s tím spojené jako je montáž střešních oken, žlabů, svodů, komínových lávek, sněhových zábran, solárních kolektorů a mnoho dalších doplnků, dále provádíme oplechování komínů a různých prostupů.

Montáž

Střešní okna.

Provádíme dodávku a montáž střešních oken do nových i stávajících (hotových) střech od výrobců VELUX, ROTO ale i okna jiných výrobců dle přání zákazníka vč. příslušensví  (rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu…)

Dále provádíme výměnu skel. Firma je zapsána v seznamu montážních firem výrobce VELUX

Máte zájem o naše služby? Ozvěte se!

Rozpočty a nabídky provádíme zdarma, dle dodané dokumentace nebo zaměření.

Volejte nebo nám napiště

+420 723 889 296

Nejsme na to sami

Spolupracujeme.